środa, 28 sierpnia 2013

Kurs przedłużania rzęs o czym wcześniej wspomniałam.... oh! tak.. miejsce: Tarnów, ogółem bardzo ładne miasto, nie spodziewałam się takiego ryneczku:) KUpon zakupiłam na gruper.pl a co do kursu, ekhm... ogólnie za całość dałą bym 3- dlaczego?
Otóż:
- brak dokładnej informacji o miejscu gdzie kurs ma się odbyć, ostateczna wiadomość była dzień przed rozpoczęciem kursu dla niektórych mogło to mieć ogromne znaczenie, mówie tu o sobie ponieważ ja musiałam niestety dojechać a miasta nie znałam.
-brak poinformowania o tym iż zabieg przedłużania będzie wykonywany także na kursantce.. dzwoniłam aby się dopytać, chciałam wziąć modelkę ze sobą zaznaczyły, że będzie... i fakt były ale o godz. 12.. tak więc na dobrą sprawę zmarnowałam 4 godziny leżąc... 
-kiepska inwestycja w materiały rzęsy najniższej klasy...niestety, a zapewniano iż będą rzęsy z norek syberyjskich.. przynajmniej tak zawarte było na stronie..
-za mało godzin praktycznych ale cóż wymagać za aż tak niską cenę.

Ogólnie cieszę się tylko z tego, że mam papier i jak by nie było baardzo się przyda. Więc kasa nie poszła na marne.

Dzisiaj modelką byłam ja:) Trzeba było koło siebie w końcu porządek zrobić :) I to nie tlyko przy paznokciach itd, lecz i w szafie i w sercu i w życiu w końcu by się przydało ;) Jesień się zbliża trzeba mieć do kogo się wtulić i w co się ubrać :)
Efekty dzisiejszej zabawy:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz